Заклад загальної середньої освіти "Житнівський ліцей" 
Камінь-Каширської міської ради Волинської області

Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 13
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Увага! КАРАНТИН

Шановні БАТЬКИ!

З метою збереження  життя та здоров`я дітей, просимо Вас обмежити їх контактне спілкування  з іншими людьми.

Нагадуємо Вам, що під час карантину відповідальність за життя та здоров’я дітей покладена на батьків. Звертаємо Вашу увагу на те, що у вечірній час діти мають бути вдома під Вашим контролем!

Сам удома – мрія багатьох школярів, вони завжди знайдуть, чим зайнятися, окрім виконання  уроків і домашніх обов’язків. Тут і телевізор, і комп’ютер, і планшет тощо.

Найголовніше, коли дитина залишається вдома сама, вона повинна чітко усвідомити: є речі, яких робити не можна за жодних обставин.

Нікому не можна відчиняти дверей, навіть якщо це прийшла сусідка чи подруга мами.  Вхідні двері повинні відчиняти лише дорослі. Поясніть дитині, що у всіх близьких є ключі від квартири.

Не можна по телефону незнайомим людям розповідати, що вона (дитина) зараз сама вдома, а мама прийде тільки через годину. І взагалі не дозволяйте дитині вступати в тривалі бесіди зі сторонніми. Скажіть дитині, щоб незнайомим людям вона відповідала приблизно так: “Мама зараз дуже зайнята і не може поговорити з вами. Зателефонуйте через годину”. У цьому випадку ви, по-перше, не змушуєте дитину брехати, адже мама справді зайнята. А по-друге, стороннім невтямки, що дитина вдома сама.

Не можна нічого кидати з балкона та з вікна. До вікон взагалі краще не підходити і не визирати на вулицю. На вікна краще поставити спеціальні блокуючі засувки, що їх дитина не зможе самостійно відкрити.

Не можна гратися з електропобутовими приладами та газовою плитою.

Біля телефону повинен бути список потрібних номерів (ваш мобільний, татів, тітки, бабусі, і т.д.), щоб у разі екстреної необхідності дитина знала, куди їй телефонувати.  І обов’язково поясніть дитині, в яких випадках треба терміново дзвонити та кликати на допомогу.

Розплануйте разом із дитиною її день. Зазначте час, коли вона має пообідати, коли зробити домашні завдання, коли гратиме в комп’ютерні ігри, і що саме має обов’язково виконати по дому. Так ви зможете навчити дитину планувати свій час і любити порядок. Десятиліття досліджень доводять: якщо дитина виконує обов’язкові хатні справи – це позитивно впливає на навчання, психіку, а також у майбутньому це піде на користь їхній кар’єрі.

Нагадуємо, що дистанційне навчання – це НАВЧАННЯ, а не відпочинок дітей протягом дня, тому просимо ВАС, шановні батьки, контролювати процес навчання: своєчасне включення в онлайн-консультацію, скайп, тощо

Та головне, НЕ ЗАБУВАЙТЕ основні правила поведінки під час карантину у зв’язку з епідемією грипу:

  1. Намагатись менше ходити в гості, не відвідувати громадських місць та уникати великого скупчення людей.

  2. Частіше перебувати на свіжому повітрі.

  3. Одягатись відповідно до погоди на вулиці та оберігати себе від переохолодження.

  4. Частіше провітрювати кімнату.

  5. Завжди мити руки з милом.

  6. Щоденно їсти свіжі овочі й фрукти — вітаміни посилюють захисні сили організму.

  7. Якщо буваєте у місцях великого скупчення людей, то не забувати одяти маску.

Деякі матеріали використано із сайту «Освітній портал».


До уваги учасників освітнього процесу!

У зв'язку з рішенням Уряду про продовження загальнонаціонального карантину до 22 травня 2020 року, надаємо інформацію щодо особливостей завершення 2019-2020 навчального року:

  • Освітній процес продовжується з використанням технологій дистанційного навчання;
  • Термін закінчення навчального року визначають педагогічні ради закладів загальної середньої освіти відповідно до спланованої структури навчального року;
  • Оцінювання навчальних досягнень учнів проводиться в обов'язковому порядку. Тематичні, семестрові, річні оцінки виставляють відповідно до чинноїнормативної бази;
  • Копії табелів та свідоцтв про досягнення учнів 1-8 та 10 класів, які не планують переходити в інші навчальні заклади, будуть направлені у зручний для батьків спосіб(електронна пошта, Viber тощо) по завершенню навчального року.
  • Документи про освіту учням 9 класів будуть видані до 15 червня 2020 року.
  • Зовнішнє незалежне оцінювання для учнів 11 класів буде проведено обов'язково. Терміни проведення ЗНО остаточно будуть визначені після завершення карантину.
    • І варіант - з 25 червня по 17 липня (результати не пізніше 31 липня);
    • ІІ варіант - з 17 серпня по 4 вересня (результати не пізніше 17 вересня).

      Інформація про профілактику інфекції коронавірусу для учнів і батьків

Довідка про вірус, способи профілактики та недопущення поширення.

Новий виклик для глобального здоров’я — поширення раніше невідомого штаму коронавірусу, що швидко розповсюджується в Китаї і зафіксований вжеу 79 країнах, зокрема і в Україні.
Для вас ми зібрали актуальну інформацію про коронавірус та методи профілактики, що рекомендовано міжнародними організаціями охорони здоров’я.

❗Що таке коронавіруси:

Передусім це зоонозна інфекція. Тобто їхнім природним резервуаром є тварини: пальмові цевети, кажани, навіть кобри. Коронавіруси також РНК-віруси, тому мають високу частоту мутацій і швидко змінюються, в тому числі стають патогенними для людей.
Такі коронавіруси вперше були ідентифіковані в середині 1960-х років. Разом з новим штамом коронавірусу, який зараз активно поширюється в Китаї та інших країнах, їх існує вже сім.
Приклади коронавірусів, які вражають людей, SARS-CoV (Severe Acute Respiratory Syndrome або важкий гострий респіраторний синдром) та MERS-CoV (Middle East Respiratory Syndrome — Близькосхідний коронавірусний респіраторний синдром). http://bit.ly/30GPvGU
SARS-CoV вперше був визнаний у Китаї в листопаді 2002 року. Хвороба поширилася у багатьох країнах Північної і Південної Америки, Європи та Азії, спричинивши у 2002-2003 роках глобальний спалах — тоді було зафіксовано понад 8 тисяч випадків, включаючи 774 смерті.
Цей спалах почався із зараженої пальмової цевети — китайського делікатесу. Його зупинили карантинні заходи, коли медичний персонал не покидав лікарні, куди надходили нові хворі. З 2004 року повідомлень про випадки хвороби, викликані цим вірусом, не зафіксовано. http://bit.ly/2Gc6ffw
Про перший випадок MERS-CoV було повідомлено у 2012 році в Саудівській Аравії. З того часу випадки зараження вірусом було зафіксовано у 25 країнах. Більшість хворих мали симптоми гострого респіраторного захворювання, включаючи лихоманку, кашель та задишку. У порівнянні з SARS-CoV він не так легко передавався від людини до людини, але мав значно вищу летальність: близько 35% з 2500 людей, які були заражені вірусом, померли. http://bit.ly/2uj29jb

❗Про уханський вірус:

▪ Новий штам коронавірусу поки відомий під назвою 2019-nCOV. Спалах пневмонії, викликаної цим досі невідомим збудником, зафіксували в китайському місті Ухань у грудні 2019 року. Звідси і назва, якою зараз іменують цей штам. http://bit.ly/2RH1y2U
▪ Багато людей, яких вразив вірус, працювали чи відвідували ринок в Ухані. Китайські продуктові ринки, так звані wet markets (мокрі ринки) — це скупчення живих і вбитих тварин, птахів, продавців і туристів. За таких умов вірусу зручно поширюватися поміж тушами, тваринами і людьми.
▪ Станом на 03 березня в світі зафіксовано 92303 діагностованих випадки захворювання, з яких 48190 осіб вилікувано і 3131 особа померли. Дійсна кількість людей заражених вірусом може бути набагато більшою, оскільки людей з легкими симптомами скоріше всього не було виявлено.
Лікарі повідомляють, що одужання здебільшого залежить від імунітету людини. Поки відомо, що люди, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі здоров’ям, зокрема, слабкий імунітет.
Також з померлих більшість людей літнього віку. У багатьох з них були супутні захворювання, як цироз печінки, гіпертонія, цукровий діабет чи хвороба Паркінсона. https://nyti.ms/2RjW0wb
▪ Вірус викликає пневмонію з такими симптомами як кашель, лихоманка та утруднення дихання. Експерти вважають, що інкубаційний період триває близько двох тижнів.
▪ Передача людині від людини була підтверджена національною комісією з охорони здоров’я Китаю. Також існує ризик мутації вірусу.
▪ На даний момент експерти вважають, що в зоні ризику найбільш ймовірно люди із слабким імунітетом. Основне занепокоєння викликає діапазон вираженості симптомів: деякі люди мають легкі симптоми, інші — тяжко хворіють. Це ускладнює встановлення справжньої кількості заражених та швидкості передачі вірусу від людини до людини.

❗Як захиститися?

Пам’ятайте про свій захист і людей навколо:
▪ Часто і ретельно мийте руки водою і милом. Щонайменше 20-30 секунд. http://bit.ly/2I6xnOd
▪ Якщо немає можливості помити руки з водою і милом, варто використовувати спиртовмісний антисептик для рук — розчин із вмістом спирту 60–80% або із 2% хлоргексидину. Антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук, обробляти руки треба щонайменше 30 секунд і особливу увагу приділити нігтям (тут накопичується найбільше бруду). http://bit.ly/2VDdSVg За першої ж нагоди помийте руки милом і водою.
▪ Не торкайтеся брудними руками очей, носа чи рота.
▪ Уникайте тісного контакту з хворими людьми та натовпу.
❗Якщо у вас є симптоми гострої респіраторної інфекції, аби запобігти зараженню інших:
▪ Залишайтеся вдома, якщо захворіли.
▪ Уникайте тісного контакту з іншими людьми.
▪ Прикривайте рот і ніс серветкою під час кашлю і чхання, а опісля ретельно мийте руки.
▪ Регулярно провітрюйте приміщення та дезінфікуйте поверхні.
▪ Будьте на зв’язку зі своїм сімейним лікарем.

❗Де ще почитати про коронавірус?

Тут всі дописи про коронавірус. Знайдіть час, аби перечитати:
▪ Як зменшити ризики захворіти: http://bit.ly/2SXRl3L
▪ База знань про СОVID-19 з достовірними джерелами і візуальною інформацією: http://bit.ly/39rwXO7
▪ Про фейковий захист від коронавірусу: http://bit.ly/36P9vZu
▪ Що варто знати про вірус: http://bit.ly/2RkJnRK
▪ Про дезінформацію і коронавірус: http://bit.ly/2V27pmP
▪ Про коронавірус і грип: http://bit.ly/3b46O9s
▪ Як спрямувати занепокоєння у продуктивному напрямку: http://bit.ly/2vddHpb
▪ Поради для медичних працівників, які працюють з людьми, які мають підозру чи підтверджений коронавірус: http://bit.ly/2HUdeL4

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2024